Çekilişle Öğrencilere Destek Amaçlı Hediye Veriyoruz
10 Sep
14

Çekilişle Öğrencilere Destek Amaçlı Hediye Veriyoruz

Yazar: Aziz Okunma: 531

Makro Yayınları Sitesine Özel Çekilişimiz Var.

instagram üzerinden yapmış olduğumuz çekişimizin bir diğerini yoğun istek üzerine web sitemize de taşıdık. Burada olacak çekiliş tamamen web sitemiz üzerinden bizlere ulaşan ziyaretçilerimize özeldir. Yapmış olduğumuz buy çekilişin amacı sitemizi takip den, alışveriş yapan kişilere bir nebzede olsa katkı sağlamak içindir.

Çekilişimize katılmak son derece basit, tek yapmanız gereken şey bu sayfanın altına adınız soyadınız ve mail adresinizi girerek yorum yapmak ve whatsapp numaramızdan yaptığınız yorumu ad soyad ve mail adresiniz ile birlikte bizlere bildirmek.


Çekilişimiz ile birlikte 10 ziyaretçimize hediyelerimiz olacak.Hediyelerimiz :


10 Kişiye : 100'lü renkli kağıt ve cift taraflı fosforlu kalem.


Yukarı da yer alan hediyeden bir tanesine sahip olmak için tek yapmanız gereken ad soyad ve mail adresiniz ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bu gönderiye yorum yapmak akabinde 0 546 289 33 48 telefon numarasından whatsapp mesajı ile yaptığınız yoruma ait ad soyad ve mail bilgilerinizi bizlerle paylaşarak çekilişe katılmak istediğinizi belirtmek.

Kurallar

  • Her kullanıcı 1 adet yorum yaparak 1 kez çekilişe katılmak için talepte bulunabilir.
  • Yapılan yorumlar minimum 10  kelime olmalıdır.
  • Yorumlar anlamlı olmalıdır
  • Girilen mail adresleri doğru olmalıdır
  • Gönder butonuna bir kere basmanız yeterli


Çekiliş zamanı ve kazananların açıklanması

  • Çekilişimiz 10.09.2020 de başlayıp 20.09.2020 de sona erecektir. Bu tarihler arasında çekilişe katılma hakkınız bulunmaktadır.
  • 10 Asıl ve 10 yedek çekilişi yapılacaktır. Asıl talihlilere ulaşılmadığı taktirde yedek talihliler hediyeleri almaya hak kazanacaktır.
  • Çekiliş canlı yayında 20.09.2020 akşamı saat 20.00 da gerçekleşecektir.
  • Çekilişten sonra kazananlar belli olduğu süreden itibaren 2 iş günü içerisinde hediyeler talihlilere verilmek üzere kargolanacaktır.


Aramızda yapmış olduğumuz bu eğlenceli çekilişte herkese bol şanslar dileriz. Çekilişler imiz zaman zaman tekrarlanacaktır. Makro Yayınları web sitesini takipte kalın.

Gönder butonuna bir kere basmanız yeterli

Yorumlar
Yorum yaz