S.S.S.

Satmış olduğunuz ders kitapları Auzef müfredatı ile uyumlu mu?

- Ders kitapları Auzef'in öğrencilerine online platformda sunduğu materyellerin basılı halidir. Online çalışma imkanı olmayan, kitap üzerinden çalışmak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Birebir aynısıdır.

Ders kitaplarınız güncel mi?

- Sitemizdeki tüm içerik günceldir. Ders kitapları online sistemden yazdırılmaktadır ve bütün olarak gönderilmektedir. İçeriğine herhangi bir müdahale söz konusu değildir.

Çıkmış sorular kitabınız var mı?

-İstanbul Üniversitesi çıkmış soruları yayınlamadığı için çıkmış soru kitabımız bulunmuyor.

Almış olduğum kitaplarda sorular yok ama sistemde var?

-Azda olsa bazı derslerin soruları online olarak sisteme yüklenmekte pdf'lere dahil edilmemektedir. Sistemden direk pdf çıktılarını yazdırdığımız için online sorular kitabınıza dahil edilmemiş olabilir.

Ders sunumları nedir?

-Ders sunumları ders notlarınızla beraber sisteme yüklenen kısa notlardan oluşan resimlerdir. Bu resimlerin çıktı maliyeti yüksek olduğundan world dosyasına aktarılmış ve sayfa sayısından tasarruf edilerek tek kitap haline getirilmiştir. Dilerseniz kitap siparişi verirken bunları da ekleyebilirsiniz.

A5 Baskı ile A4 Baskı arasındaki fark nedir?

-A5 baskı A4 kağıdın tam olarak yarısıdır. Küçük boy defter ya da roman boyutu olarak düşünebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı olmasından dolayı ek seçenek olarak koyulmuştur. Yazı boyutu daha ufaktır, okuma gözlüğü vb. kullanıyorsanız okumakta sıkıntı çekebilirsiniz.